Ģimnāzistu top 2016./2017.mācību gada I semestrī vieta uzvārds, vārds vid.vērt. klase

1. Votinova Melisa 9,20 10.c

2. Turķe Ieva 9,00 12.a

3. Ozols Atis 8,93 10.c

4.-5. Volkonovskis Pāvels 8,87 10.c

4.-5. Vaivala Edgars 8,87 12.b

6. Semkovskis Artūrs Normunds 8,80 10.c

7.-8. Auziņa Anastasija 8,73 10.b

7.-8. Ķirse Kristīne 8,73 12.b

9. Dumbre Amanda 8,60 10.c

10. Voronova Rita 8,59 11.a

11. Bļusina Klinta 8,43 10.b

12. Rancāne Laura 8,41 11.b

13.-15. Podniece Austra 8,40 10.a

13.-15. Šuspāns Artūrs 8,40 10.c

13.-15. Miķelsone Megija 8,40 12.c

16. Bērziņa Agate 8,35 11.b

17.-19. Muktupāvels Artis 8,33 10.b

17.-19. Gorišnaja Anastasija 8,33 12.b

17.-19. Zaķis Artūrs 8,33 12.c

20. Melne Amanda 8,29 12.b

Proģimnāzistu top 2016./2017.mācību gada I semestrī vieta uzvārds, vārds vid.vērt. klase

1. Pridāne Agnese 9,50 9.a klase

2. Vēmane Nikola 9,31 8.klase

3. Saleniece Kitija 9,13 8.klase

4. Kronberga Viktorija 9,06 9.b klase

5.-6. Gaile Alise 8,81 9.a klase

5.-6. Krūze Džeida Eva 8,81 9.b klase

7. Kadiķe Sandra 8,73 7.klase

8. Dzērvāne Helēna Anna 8,64 7.klase

9. Kreicberga Reina Paula 8,60 7.klase

10. Adelova Ketija 8,53 7.klase

11. Miņejevs Dmitrijs 8,38 8.klase

12.-14. Jurševica Paula 8,31 8.klase

12.-14. Gulbis Mārcis 8,31 9.a klase

12.-14. Šilberga Nadīna 8,31 9.a klase

15.-16. Feldmane Dita 8,19 8.klase

15.-16. Galinskis Toms 8,19 9.b klase

17.-18. Polozovs Iļja 8,13 7.klase

17.-18. Ušķe Marta 8,13 9.a klase

19.-20. Leitāne Samanta 8,00 8.klase

19.-20. Streistermane Ella Tīna 8,00 8.klase

21.-23. Kroshkin Nikita 7,94 8.klase

21.-23. Ļenskis Rolands 7,94 8.klase

21.-23. Unbedahte Monta 7,94 8.klase

24. Dūmiņa Līva Viktorija 7,88 9.b klase

25. Zukule Sandra 7,87 7.klase

2014./2015.mācību gads

WEB_lapai

Zelta liecību īpašnieki 2014./2015.mācību gadā

Pridāne Agnese (7.) Plūduma Katrīna Paula (11.c)
Valdmane Nadīna (9.a) Tarasova Aleksandra (11.c)
Bērziņa Agate (9.b) Birziņa Beāte (12.a)
Lagzdiņa Katrīna (9.b) Mozaļevskis Rihards (12.b)
Rancāne Laura (9.b) Ivanovaite Paula (12.b)
Ķirse Kristīne (10.b) Avota Solvita (12.c)
Melne Amanda (10.b) Korfa Signe (12.c)
Legzdiņš Kevins (10.c) Kroškins Vladislavs (12.c)
Kroņkalne Rasma (11.b) Matuļenko Margarita (12.c)
Grūbe Annija Gunda  (11.c)

Sudraba liecību īpašnieki 2014./2015.mācību gadā

Gaile Alise (7.) Goba Ieva Anna (9.a)
Gulbis Mārcis (7.) Lielmane Līga (9.a)
Krūze Džeida (7.) Nikolājevs Viesturs (9.a)
Mauručaite Adriana (7.) Turķe Ieva (10.a)
Mertens Rihards (7.) Gorbačuka Linda (10.a)
Ošnieks Ernests (7.) Miķelsone Megija (10.c)
Baltiņa Rebeka Bekija (8.a) Čudare Karīna (11.b)
Bļusina Klinta (8.a) Jurevica Alise (11.c)
Fišers Blumbergs Toms (8.a) Kaluga Līva Annija (11.c)
Markovska Marta Anna (8.a) Riekstiņš Reinis (11.c)
Muktupāvels Artis (8.a) Robats Toms (11.c)
Rekalo Santa (8.a) Bičole Alise (12.a)
Valtenberga Paula (8.a) Viņiarska Amanda (12.a)
Pletscher Nathalie (8.b) Bīriņš Miks (12.b)
Garāne Laura (8.b) Dambergs Roberts (12.b)
Ķergalve Laura Laurita (8.b) Lorencs Atis (12.c)

Proģimnāzistu top 2014./2015.mācību gada noslēgumā

vieta uzvārds, vārds klase vid.vērt.
1. Pridāne Agnese 7. 9,400
2. Valdmane Nadīna 9.a 9,188
3. Bļusina Klinta 8.a 9,125
4. Bērziņa Agate 9.b 9,063
5. Krūze Džeida Eva 7. 8,933
6.-7. Muktupāvels Artis 8.a 8,813
6.-7. Rancāne Laura 9.b 8,813
8.-9. Fišers Blumbergs Toms 8.a 8,750
8.-9. Valtenberga Paula 8.a 8,750
10. Gaile Alise 7. 8,733
11.-12. Ķergalve Laura Laurita 8.b 8,688
11.-12. Pletscher Nathalie 8.b 8,688
13. Mauručaite Adriana 7. 8,667
14. Rekalo Santa 8.a 8,563
15.-16. Lielmane Līga 9.a 8,500
15.-16. Lagzdiņa Katrīna 9.b 8,500
17.-18. Garāne Laura 8.b 8,438
17.-18. Nikolājevs Viesturs 9.a 8,438
19.-20. Gulbis Mārcis 7. 8,400
19.-20. Šilberga Nadīna 7. 8,400

 Ģimnāzistu top 2014./2015.mācību gada noslēgumā

vieta uzvārds, vārds klase vid.vērt.
1. Tarasova Aleksandra 11.c 9,471
2. Mozaļevskis Rihards 12.b 9,333
3.-4. Viņiarska Amanda 12.a 9,000
3.-4. Grūbe Annija Gunda 11.c 9,000
5.-6. Kroškins Vladislavs 12.c 8,933
5.-6. Matuļenko Margarita 12.c 8,933
7. Melne Amanda 10.b 8,875
8.-10. Ivanovaite Paula 12.b 8,867
8.-10. Avota Solvita 12.c 8,867
8.-10. Korfa Signe 12.c 8,867
11. Plūduma Katrīna Paula 11.c 8,813
12.-13. Dambergs Roberts 12.b 8,800
12.-13. Birģelis Oskars 12.c 8,800
14. Zeberiņa Lauma Lueta 12.a 8,786
15. Kroņkalne Rasma 11.b 8,750
16. Bīriņš Miks 12.b 8,733
17. Zute-Venterzute Luīze 11.a 8,706
18. Birziņa Beāte 12.a 8,667
19. Bičole Alise 12.a 8,600
20.-21. Jurēvica Alise 11.c 8,588
20.-21. Kaluga Līva Annija 11.c 8,588
22. Vaivala Edgars 10.b 8,563
23. Kalējs Mārtiņš 12.c 8,533
24.-25. Ķirse Kristīne 10.b 8,500
24.-25. Miķelsone Megija 10.c 8,500

 


2013./2014.mācību gads

Proģimnāzistu top 2013./2014.mācību gadā

vieta klase uzvārds, vārds vidējais
vērtējums
1. 9.a Melne Amanda 9,27
2. 7.a Bļusina Klinta 9,20
3. 7.b Priediņš Deivids 9,13
4. 9.b Freidenberga Lelde Loreta 8,93
5. 9.a Miķelsone Megija 8,87
6. 8.b Bērziņa Agate 8,81
7. 9.a Bisnieks Jēkabs Rūdolfs 8,73
8. 7.a Valtenberga Paula 8,67
9.-11. 7.a Muktupāvels Artis 8,60
9.-11. 7.b Pletscher Nathalie 8,60
9.-11. 9.b Lazdāne Lāsma 8,60
12. 8.a Valdmane Nadīna 8,56
13. 7.b Ķergalve Laura Laurita 8,53
14. 8.b Pabērza Alise Kitija 8,44
15. 7.b Garāne Laura 8,40
16. 8.b Rancāne Laura 8,38
17. 8.a Lielmane Līga 8,31
18. 7.a Jurševics Sīmanis Olafs 8,27
19. 7.a Baltiņa Rebeka Bekija 8,13
20. 7.a Markovska Marta Anna 8,07
21.-22. 8.a Nikolājevs Viesturs 7,94
21.-22. 8.b Rače Madara 7,94
23.-24. 7.a Brūvele Agnese 7,93
23.-24. 7.b Terliņa Madara 7,93
25.-27. 9.a Borodinova Annija 7,87
25.-27. 9.b Sebre Beatrise 7,87
25.-27. 9.b Vērpēja Ieva 7,87

 Ģimnāzistu top 2013./2014.mācību gadā

vieta klase uzvārds, vārds vidējais
vērtējums
1. 12.d Selivanoviča Magda 9,400
2. 10.d Tarasova Aleksandra 9,375
3. 12.d Upmane Elza 9,357
4. 12.b Šablinskis Matīss 9,133
5.-6. 12.a Ansberga Sindija 9,071
5.-6. 10.b Kroņkalne Rasma 9,067
7. 10.d Grūbe Annija Gunda 8,933
8. 11.b Mozaļevskis Rihards 8,824
9. 12.c Reiniņa Linda 8,800
10. 10.c Zute-Venterzute Luīze 8,688
11. 10.d Logina Anete Katrīna 8,600
12. 10.d Plūduma Katrīna Paula 8,533
13.-15. 11.b Bīriņš Miks 8,529
13.-15. 11.b Dambergs Roberts 8,529
13.-15. 11.c Kroškins Vladislavs 8,529
16. 10.d Riekstiņš Reinis 8,438
17.-18. 11.c Birģelis Oskars 8,412
17.-18. 11.c Matuļenko Margarita 8,412
19.-20. 12.b Kovaļovs Sandis 8,400
19.-20. 12.b Krecers Kārlis 8,400
21. 10.d Kaluga Līva Annija 8,375
22.-23. 11.a Bičole Alise 8,353
22.-23. 11.a Birziņa Beāte 8,353
24. 10.d Jurēvica Alise 8,313
25. 11.b Ivanovaite Paula 8,294

 

2012./2013.mācību gads

Zelta liecību īpašnieki 2012./2013.mācību gadā: WEB_lapai
Agate Bērziņa 7.b
Amanda Melne 8.a
Bileskalne Līva 9.a
Maija Pučuka 12.a
Antra Sprēde 12.a
Anna Beāte Būmane 12.b
Sanda Švāne 12.c
Diāna Unbedahte 12.c
Sudraba liecību īpašnieki 2012./2013.mācību gadā:
Ieva Anna Goba 7.a
Alise Kitija Pabērza 7.b
Zane Kristiāna Šteimaka 7.b
Jēkabs Bisnieks 8.a
Lelde Loreta Friedenberga 8.b
Katrīna Paula Plūduma 9.a
Alise Briede 10.a
Beāte Birziņa 10.a
Paula Ivanovaite 10.b
Rihards Mozaļevskis 10.b
Solvita Ābola 10.c
Oskars Birģelis 10.c
Margarita Matuļenko 10.c
Sindija Ansberga 11.a
Kārlis Krecers 11.b
Magda Selivanoviča 11.d
Matīss Šablinskis 11.d
Klāvam Elksnītis 11.d
Elīna Maslovska 12.a
Kristiāna Bērziņa 12.b
Katrīna Ieva Gabaliņa 12.b
Malvīne Dauge 12.c
Lelde Zābere 12.c
Ginta Āboliņa 12.d
Laura Birzniece 12.d

Proģimnāzistu top 2012./2013.mācību gadā

vieta klase uzvārds, vārds vidējais
vērtējums
1. 9.a Bileskalne Līva 9,27
2. 8.a Melne Amanda 9,07
3. 7.b Bērziņa Agate 8.93
4. 7.a Valdmane Nadīna 8.67
5. 9.a Plūduma Katrīna Paula 8.64
6.-8. 7.b Pabērza Alise Kitija 8.40
6.-8. 8.a Bisnieks Jēkabs Rūdolfs 8.40
6.-8. 9.b Freidenberga Lelde Loreta 8.40
9. 7.b Rancāne Laura 8.33
10.-12. 7.a Goba Ieva Anna 8.27
10.-12. 7.a Lielmane Līga 8.27
10.-12. 9.a Jurēvica Alise 8.27
13. 9.b Štorha Zane 8.14
14.-15. 8.a Miķelsone Megija 8.13
14.-15. 8.b Lazdāne Lāsma 8.13
16.-17. 7.b Šteimaka Zane Kristiāna 8.07
16.-17. 7.a Nikolājevs Viesturs 8.07
18. 7.a Ūdris Regnārs 8.00

 Ģimnāzistu top 2012./2013.mācību gadā

vieta klase uzvārds, vārds vidējais
vērtējums
1. 12.b Būmane Anna Beāte 9,29
2.-3. 12.b Gabaliņa Katrīna Ieva 9,27
2.-3. 12.c Švāne Sanda 9,27
4. 12.a Pučuka Maija 9,07
5. 12.c Unbedahte Diāna 9,00
6. 12.a Sprēde Antra 8,79
7. 11.a Ansberga Sindija 8,76
8. 12.b Bērziņa Kristiāna 8,71
9.-10. 12.c Zābere Lelde 8,67
9.-10. 12.d Birzniece Laura 8,67
11. 12.a Jurševica Inguna 8,64
12. 12.d Āboliņa Ginta 8,60
13.-14. 12.a Maslovska Elīna 8,57
13.-14. 12.c Dauge Malvīne 8,57
15. 11.d Šablinskis Matīss 8,53
16.-17. 10.a Birziņa Beāte 8,50
16.-17. 10.c Matuļenko Margarita 8,50
 18.-19. 11.d Selivaoviča Magda 8,47
18.-19. 12.d Jomerte Kitija 8,47
20.-21. 10.b Bīriņš Miks 8,44
20.-21. 10.c Birģelis Oskars 8,44