2017./2018.mācību gads

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu futbola čempionātā 2017.gada 3.oktobrī Tukuma Raiņa ģimnāzijas komanda vidusskolu grupā izcīnīja 1. vietu. Apsveicam!

Tukuma Raiņa ģimnāzijas komanda 2017.gada 22.septembra Olimpiskās dienas sporta aktivitātēs izcīnīja 3.vietu. Fotogrāfijā 7.klašu skolēni kopā ar olimpieti Ievu Zundu un sporta skolotājiem Ediju Pāvilsonu un Raimondu Kalviņu.

Sirsnīgi sveicam 12.a klases ģimnāzisti Ritu Voronovu ar iegūto 3.vietu Egonam Līvam veltītajā radošo darbu konkursā “Krasta ļaudis” nominācijā “Par labāko skolu jaunatnes literāro darbu”. Jauniete 15.09.2017. Liepājā piedalījās konkursa noslēguma pasākumā, kurā ieguvusi arī naudas balvu (100 eiro) un īpaša dizaina zibatmiņu ar visu dalībnieku radošajiem darbiem.

Mūsu brīnišķīgajām meiteņu kora dalībniecēm arī brīnišķīgs līgotņu skanējums, svinot saules ritumu garākajā gada dienā!

Latvijas Radio  2 pateicas par kora “Savējās” devumu, kopā ar Latvijas Radio 2, rādot dziesmas brīnumu visai pasaulei Gadsimta garākajā līgodziesmā.

Dziesma ir mūsu gara spēks, rūdīts vēstures līkločos, ievijies latviskajā dzīvesziņā un nodots no paaudzes paaudzē, ik dienas bagātinoties jaunām melodijām, spēka vārdiem un emocijām. /Latvijas Radio 2 vārdā, Baiba Palkavniece/

2016./2017.mācību gads

Ģimnāzijas komanda 18.aprīlī izcīnīja 1.vietu Zemgales reģiona futbola sacensībās.

Vides pulciņa skolnieces – Helēna  Anna Dzērvāne, Elza Brence un Sandra Zukule piedalījās forumā „Skolēni eksperimentē”. Viņas demonstrēja,  kādas maģiskas krāsu maiņas var notikt ar ūdeni, ja tam pievieno dažādas mājās sastopamas vielas. Par savu atraktīvo uzstāšanos viņas ieguva Atzinības rakstu. Novēlam meitenēm un skolotājai  Zaigai Širinai labus panākumus valsts forumā, kas notiks š. g. 6.martā Rīgā.

16. februārī ģimnāzijas basketbola komanda piedalījās sadraudzības skolas – Žemaitijas Kalvarijas Mateusa Valančusa ģimnāzijas kausa izcīņā basketbolā, iegūstot 4.vietu. Individuāli soda metienu sacensībās 2.vietu ieguva R. Riekstiņš, bet trīspunktu metienos 2.vieta –V.Nikolajevam.

Bronzas medaļa Latvijas ziemas Olimpiskā festivāla hokeja turnīrā

Latvijas ziemas Olimpiskā festivāla hokeja turnīra par bronzas medaļu ieguvējiem kļuva Tukuma Raiņa ģimnāzijas komanda, kura uzvarēja Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas hokejistus.

Paldies skolotājiem Edijam Pavilsonam un Inai Užulei!